Itafula lokusebenza le-TS-1 elenziwe ngensimbi engagqwali, elinamandla aphezulu okusebenza, ukumelana nokugqwala kanye nokuhlanza okulula.
Lungisa ukuphakama kobuso bombhede nge-hydraulic drive, bese ulungisa i-engeli yepuleti lomlenze wangemuva ngamanye amathuluzi asizayo.
Isisekelo esinomumo ongu-T setafula lokusebenza le-hydraulic sizinzile futhi singanikeza nodokotela abasebenza isikhathi eside isikhala esanele semilenze.
Kunezinketho ezimbili zepuleti lemilenze elihlanganisiwe kanye nepuleti lemilenze elihlukanisiwe, elifanele abantu abanezidingo ezahlukene zabathengi.
1.Isisekelo se-T
Isisekelo esimise okwe-T setafula lokusebenza ngesandla asigcini nje ngokuba nokuzinza okuhle kanye nokunyakaza okuguquguqukayo, kodwa futhi sinikeza odokotela isikhala esanele semilenze sokunciphisa ukukhathala ngesikhathi somsebenzi wesikhathi eside.
2.Ibhuloho Lezinso Elakhelwe Ngaphakathi
Ibhuloho le-lumbar elakhelwe ngaphakathi lingaphakama ngo-110mm, okuyinto elula kodokotela ukwenza ukuhlinzwa kwezinso.
3. Izesekeli Ezihlukahlukene
Izesekeli ezijwayelekile zifaka phakathi ukwesekwa kwamahlombe, ukwesekwa kwamahlombe, ukwesekwa komzimba, isikrini sokubulala izinzwa, kanye nokusekelwa kwemilenze ukuze kube lula ukusebenza okuhlukahlukene.
4. Uhlelo Lokuphakama Kwe-Hydraulic
Iqhutshwa ngamandla kagesi, futhi ukuphakama kobuso betafula lokusebenza lemishini kulungiswa nge-pedal yonyawo. Isebenza kahle futhi buthule. Ingasebenza ngokujwayelekile noma ngabe ugesi ucinyiwe. Ezindaweni ezinogesi ongazinzile, amatafula okusebenza e-hydraulic angakhethwa.
5.Ipuleti Lomlenze Elihlanganisiwe noma Ipuleti Lomlenze Elihlukanisiwe
Kukhona inguqulo elula yepuleti lomlenze iyonke, intengo iyathandeka. Kukhona nepuleti lomlenze elihlukanisiwe, elingalungiswa phezulu naphansi, futhi linganwetshwa ngaphandle ukuze kube lula ukuhlinzwa okuhlukahlukene kwezitho ezingezansi.
Pama-aramu
| Into Yemodeli | Ithebula Lokusebenza Lemishini le-TS-1 |
| Ubude nobubanzi | 1980mm*500mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 950mm/ 750mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 45°/ 90° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 75°/ 30° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | ≥110mm |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
SIzesekeli ze-Standard
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esingu-1 |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukuphumula Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Induku Yokubambelela Edolweni | Ipheya eli-1 |
| 6 | I-Clamp Yokulungisa | Isethi eyi-1 |
| 7 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |