Ithebula lokusebenza le-TF Hydraulic gynecology, umzimba, ikholomu kanye nesisekelo konke kwenziwe ngensimbi engagqwali, enamandla amakhulu okusebenza, ukumelana nokugqwala, futhi kuyasiza ekuhlanzeni nasekubulaleni amagciwane.
Leli tafula lokusebenza le-hydraulic gynecology liza ne-ejwayelekile yokuphumula emahlombe, i-shoulder strap, isibambo, i-leg rest and pedals, i-dirt basin ene-strainer, kanye ne-gynecological light ongayikhetha.
Ukuphakama kwetafula lokusebenza le-hydraulic gynecology kungalungiswa ngama-pedal, kanti ukuthambekela kombhede kungalungiswa ngokushukumisa isibambo.
Uma ibhuleki linyathelwa, isisekelo esiqinile phansi kombhede siyancishiswa, okwandisa indawo yokuxhumana nomhlabathi futhi kuqinisekiswe ukuzinza kombhede.
Isetshenziswa kabanzi kwezokwelapha izifo zabesifazane, ukubelethisa, i-urology, kanye nokuhlinzwa kwe-anorectal.
1. Izinto Zensimbi Engagqwali
Umzimba oyinhloko, izinsimbi eziseceleni, ikholomu yokuphakamisa kanye nesisekelo setafula lokusebenza le-hydraulic gynecology zenziwe ngensimbi engagqwali engu-304 esezingeni eliphezulu, enamandla amakhulu okusebenza, ukumelana nokugqwala kanye nokuhlanza okulula.
2. Ubuso Betafula Elibanzi
Ububanzi bobuso betafula lokusebenza le-hydraulic gynecology bungafinyelela ku-600mm, okuyinto enobungane kakhulu kubantu bohlobo oluthile lomzimba futhi ithuthukisa induduzo.
3. Izesekeli Ezihlukahlukene
Ngaphezu kokuphumula kwamahlombe okuvamile, izintambo zamahlombe, izibambo, izindawo zokuphumula kwemilenze, amaphedali emilenze, isitsha sikadoti, nokukhanya kokuhlolwa kwabesifazane nakho kuyatholakala.
4. Unyawo Oluqinile Oluyingqayizivele
Itafula lokusebenza eliyingqayizivele eliqinile likhulisa indawo yokuxhumana nomhlabathi futhi liqinisekisa ukuzinza kwe-hydraulic gynecology.
Amapharamitha
| Into Yemodeli | Ithebula Lokusebenza Le-TF Hydraulic Gynecology |
| Ubude nobubanzi | 1800mm * 600mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 900mm / 680mm |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 70°/ 11° |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Umatrasi | Umatrasi ongenamthungo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 173 KG |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
Si-tandardIzesekeli
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 2 | Isibambo | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ipuleti Lomlenze | Isiqephu esisodwa |
| 4 | Umatrasi | Isethi e-1 |
| 5 | Isitsha Sokulahla Imfucuza | Isiqephu esisodwa |
| 6 | I-Clamp Yokulungisa | Ipheya eli-1 |
| 7 | Induku Yokubambelela Edolweni | Ipheya eli-1 |
| 8 | Iphedali | Ipheya eli-1 |