Leli thebula lokusebenza le-electro-hydraulic lihlukaniswe izingxenye ezi-5: ingxenye yekhanda, ingxenye yangemuva, ingxenye yamabhuzu, izingxenye ezimbili zemilenze ezihlukanisiwe.
Izinto zefayibha yokudlulisa ukukhanya okuphezulu kanye nokushelela okuvundlile okungu-340mm kuqinisekisa ukuthi akukho ndawo engabonakali ngesikhathi sokuskena kwe-X-ray.
Leli tafula lokusebenza le-electro-hydraulic lifakwe uhlelo lokulawula olukabili ukuqinisekisa ukusebenza okungenazinkinga.
Ingafakelwa uhlaka lwekhanda olunemisebenzi eminingi kanye nohlaka lokudonswa kwamathambo.
Umsebenzi wokusetha kabusha inkinobho eyodwa, ungabuyisela isikhundla sokuqala esivundlile. Ukujiya kwenkinobho eyodwa kanye nokujiya okubuyela emuva, umsebenzi webhodi lomlenze kagesi, konga isikhathi esiningi.
Ilungele ukuhlinzwa okuhlukahlukene, njengokuhlinzwa kwesisu, ukubelethisa, i-gynecology, i-ENT, i-urology, i-anorectal kanye ne-orthopedics, njll.
1.Ubuso Betafula Elide Nelibanzi
Ubude bobuso betafula lokusebenza le-electro-hydraulic bungafinyelela ku-2180mm, kanti ububanzi bungafinyelela ku-550mm, okulungele izidingo zamaqembu athile akhethekile futhi kungenza nesiguli sikhululeke kakhudlwana.
2. Uhlelo Lokulawula Oluphindwe Kabili
Ithebula lokusebenza le-electro-hydraulic lifakwe uhlelo oluphindwe kabili lokulawula/lokusiza ukuqinisekisa ukusebenza okungenazinkinga
3. Flex & Re-flex & Ukusetha kabusha inkinobho eyodwa
Umsebenzi wokusetha kabusha onenkinobho eyodwa, ungabuyisela isikhundla sokuqala esivundlile, ukugoba okunenkinobho eyodwa kanye nokugoba okuphambene
4. Ipuleti Lomlenze Elilungisiwe Likagesi Elingakhethwa
Umklamo we-plug-in modular we-leg plate ungalungisa i-leg plate ngogesi, okusindisa kakhulu isikhathi sokulungisa indawo.
5. Ibhethri Elingashajwayo Elakhelwe Ngaphakathi
Ithebula lokusebenza le-TDY-Y-2 elenziwe ngogesi-hydraulic lifakwe ibhethri elikwazi ukushajwa kabusha elisebenza kahle kakhulu, elingahlangabezana nezidingo zemisebenzi engu-50. Ngesikhathi esifanayo, linomthombo wamandla we-AC ohlinzeka ngamandla kagesi ukuqinisekisa ukuphepha okuphezulu.
Pama-aramu
| ImodeliInto | Ithebula Lokusebenza Le-TDY-Y-2 Electro-Hydraulic |
| Ubude nobubanzi | 2170mm*550mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 1100mm/ 690mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu/Phansi/Liyaguquguquka) | 45°/ 90°/ 40° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 85°/ 40° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | 100mm |
| Ukushelela Okuvundlile | 350mm |
| Isikhundla esingenalutho | Inkinobho eyodwa, ejwayelekile |
| Ukuzivumelanisa nezimo/Ukuzivumelanisa nezimo | Ukusebenza Okuhlanganisiwe |
| Ibhodi le-X-ray | Ongakukhetha |
| Iphaneli yokulawula | Okujwayelekile |
| Inkinobho yokumisa ephuthumayo | Okujwayelekile |
| Uhlelo lwe-electro-motor | UChaoger waseTaiwan |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 300 KG/ 350KG |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
Aizinsiza
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esisodwa |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukusekelwa Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Ukusekelwa Kwemilenze | Ipheya eli-1 |
| 6 | Isibambo Sebhuloho Lezinso | Isiqephu esisodwa |
| 7 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |
| 8 | I-Clamp Yokulungisa | Izingcezu ezingu-8 |
| 9 | I-Clam Yokulungisa Ende | Ipheya eli-1 |
| 10 | Isilawuli kude | Isiqephu esisodwa |
| 11 | Umugqa Kagesi | Isiqephu esisodwa |
| 12 | Uwoyela we-Hydraulic | Ithini elilodwa lamafutha |