Ithebula lokusebenza le-hydraulic le-TDY-Y-1electric lisebenzisa isakhiwo sokudlulisa i-hydraulic esingeniswe ngogesi, esithatha indawo yobuchwepheshe bendabuko bokudlulisa induku kagesi.
Ukulungiswa kwesikhundla kunembile kakhulu, ijubane lokunyakaza liyafana futhi lizinzile, futhi ukusebenza kuthembekile futhi kuhlala isikhathi eside.
Isisekelo esimise okwe-Y siqinisekisa ukuqina kanye nesikhala esanele semilenze.
Umsebenzi wokuhumusha kanye nebhodi lombhede elibonayo, elifakwe i-C-arm, lingenza ukuskena kwe-X-ray yomzimba wonke.
Uhlelo lokulawula olukabili, ngaphezu kokulawula okukude okuphethwe ngesandla, lufakwe uhlelo lokulawula oluphuthumayo lwekholomu. Umsebenzi wokusetha kabusha onesihluthulelo esisodwa unikeza ukusebenza kahle kukadokotela.
Leli tafula lokusebenza elihlanganisiwe le-electro-hydraulic lifanelekela ukuhlinzwa okuhlukahlukene, njengokuhlinzwa kwesisu, ukubelethisa, i-gynecology, i-ENT, i-urology, i-anorectal kanye ne-orthopedics, njll.
1.Uhlelo Lokulawula Oluphindwe Kabili
Ithebula lokusebenza le-TDY-Y-1 Electric-Hydraulic linezindlela zokulawula ezimbili, elilodwa liyisilawuli esinezintambo, elinomsebenzi wokusetha kabusha izinga ngokuzenzakalelayo onekhiye elilodwa. Kanti elinye uhlelo lokulawula oluphuthumayo lwekholomu. Amasethi amabili ezinhlelo zokusebenza ezizimele ezinomsebenzi ofanayo aqinisekisa ukuthi uhlelo lokulawula oluphuthumayo lusakwazi ukusebenza ngokuthembekile lapho isilawuli esinezintambo sehluleka, okuqinisekisa ukusetshenziswa okuphephile kwetafula lokusebenza.
2. Iyatholakala kwi-X-ray Scan
Ingaphezulu letafula le-OR likagesi elingamanzi lingadlula imisebe ye-X, bese kufakwa i-guide rail ngaphansi kwetafula ukuze kuthuthwe amabhokisi efilimu ye-X-ray.
3. Iyahambisana ne-C-arm
Ukunyakaza okuqondile kagesi kungu-340mm, okunikeza indawo enembile nelula yokubeka ingalo ye-C, futhi kungenza i-X-ray yomzimba wonke ngaphandle kokuhambisa isiguli.
4. Amabhethri Angashajwa kabusha
Ithebula lokusebenza lokuhlinza likagesi i-TDY-Y-1 Electric-Hydraulic lifakwe amabhethri asebenza kahle kakhulu angashajwa kabusha, angahlangabezana nezidingo zokusebenza okungu-≥50, okuqinisekisa ukuthi lisebenza ngaphandle kokunikezwa kwamandla angaphandle. Ibhethri elishajwayo alidingi ukulungiswa futhi lingasetshenziswa isikhathi eside. Ngesikhathi esifanayo, amandla e-AC angasetshenziswa ukuhlinzeka ngamandla kagesi ukuqinisekisa ukuphepha okuphezulu.
5.Oinkinobho ye-neRi-esetFukugcotshwa
Umsebenzi omusha wokusetha kabusha onenkinobho eyodwa wenza kube lula ukwenza imisebenzi ibe nzima
Amapharamitha
| Into Yemodeli | Ithebula Lokusebenza Likagesi Elisebenzisa Ugesi i-TDY-Y-1 |
| Ubude nobubanzi | 1960mm * 500mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 1090mm / 690mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu/Phansi/Liyaguquguquka) | 60°/ 85°/0° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 85°/ 40° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 18°/ 18° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | 100mm |
| Ukushelela Okuvundlile | 340mm |
| Isikhundla esingenalutho | Inkinobho eyodwa, ejwayelekile |
| Ukuzivumelanisa nezimo/Ukuzivumelanisa nezimo | Ukusebenza Okuhlanganisiwe |
| Ibhodi le-X-ray | Ongakukhetha |
| Iphaneli yokulawula | okukhethwa kukho |
| Inkinobho yokumisa ephuthumayo | Ongakukhetha |
| Uhlelo lwe-electro-motor | UChaoger waseTaiwan |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 250 KG/ 300KG |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
SIzesekeli ze-Standard
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esisodwa |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukusekelwa Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Ukusekelwa Kwemilenze | Ipheya eli-1 |
| 6 | Ipuleti Lezinyawo | Ipheya eli-1 |
| 7 | Isibambo Sebhuloho Lezinso | Isiqephu esisodwa |
| 8 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |
| 9 | I-Clamp Yokulungisa | Izingcezu ezingu-8 |
| 10 | Isilawuli kude | Isiqephu esisodwa |
| 11 | Umugqa Kagesi | Isiqephu esisodwa |
| 12 | Uwoyela we-Hydraulic | Ithini elilodwa lamafutha |