Isimbozo sonke senziwe ngensimbi engagqwali engu-304, kulula ukuyihlanza nokuyibulala amagciwane.
Izinto zefayibha yokudlulisa ukukhanya okuphezulu zilungele ukusetshenziswa kwe-X-ray.
Umklamo womatilasi obanzi uvumela iziguli ukuthi zilale etafuleni lokuhlinza ngokunethezeka.
Ithebula lokusebenza le-TDY-G-1 electro-hydraulic lisebenzisa uhlelo lokulawula i-hydraulic oluthuthukisiwe, ama-valve kagesi athembekile kanye namaphampu kawoyela avela eTaiwan, liqinisekisa ukusebenza okuthule nokuzinzile.
1.Uokuphansi kakhuluPisikhundla
Ukuphakama okuphansi kakhulu kwaleli tafula le-OR elisebenzisa ugesi lingalungiswa libe ngu-520mm, lifanele kakhulu ukuhlinzwa kobuchopho kanye nokuhlinzwa kwamehlo. Ipuleti lekhanda elisuswayo lingafanela ukusetshenziswa kwetafula lokusebenza kanye nohlaka lwekhanda lokusika.
2. Ipuleti lekhanda elihlangene kabili
Ipuleti lekhanda elihlangene kabili lale OR Table kagesi e-hydraulic lingakwazi ukulungisa ngokukhululekile ukuphakama kwebhodi lekhanda, okuvumela isiguli ukuba sibe ne-engeli yekhanda ekhululekile lapho senza imisebenzi ezindaweni ezahlukene.
3.Bi-uilt-ku-KidneyBumqolomba
Ibhuloho le-Kidney elakhelwe ngaphakathi lenziwe ngezinto ze-PMMA ezinamandla aphezulu, lifinyelela ngokushesha izikhundla ezahlukahlukene, futhi lisindisa kakhulu isikhathi sokusebenza.
4. Ibhethri Elingashajwayo Elakhelwe Ngaphakathi
Ifakwe ibhethri elikwazi ukushajwa kabusha elisebenza kahle kakhulu, elingahlangabezana nezidingo zemisebenzi engu-50. Ngesikhathi esifanayo, inomthombo wamandla we-AC ohlinzeka ngamandla kagesi ukuqinisekisa ukuphepha okuphezulu.
5. Amabhuleki Omshini
Amabhuleki ephedali omshini ayashesha, alula, aphephile, futhi athembekile
Pama-aramu
| Into Yemodeli | Ithebula likagesi noma i-TDY-G-1 lika-Hydraulic |
| Ubude nobubanzi | 2080mm * 550mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 820mm / 520mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 45°/ 90° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 80°/ 20° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 15°/ 15° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | 110mm |
| Uhlelo lwe-electro-motor | UChaoger waseTaiwan |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
SIzesekeli ze-Standard
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esisodwa |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukusekelwa Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Ukusekelwa Kwemilenze | Ipheya eli-1 |
| 6 | Ukusekelwa Kwezinyawo | Ipheya eli-1 |
| 7 | Isibambo Sebhuloho Lezinso | Isiqephu esisodwa |
| 8 | I-Clam Yokulungisa Ende | Ipheya eli-1 |
| 9 | I-Clamp Yokulungisa | Izingcezu ezingu-8 |
| 10 | Isilawuli kude Sesandla | Isiqephu esisodwa |
| 11 | Umugqa Kagesi | Isiqephu esisodwa |
| 12 | Iphedali | Ipheya eli-1 |