Itafula lokusebenza leselula le-TDY-2 linombhede nekholomu yensimbi engagqwali engu-304 ephelele, okulula ukuyihlanza futhi elwa nokungcola.
Ubuso betafula buhlukaniswe izingxenye ezi-5: ingxenye yekhanda, ingxenye yangemuva, ingxenye yamabhuzu, kanye nezingxenye ezimbili zemilenze ezisuswayo.
Ithebula lokusebenza le-TDY-2 elihambayo lingahunyushwa ngebanga elingama-340mm, linikeze indawo enhle yokubuka ingalo ye-C ngesikhathi sokuhlinzwa, futhi lingasetshenziswa namabhokisi efilimu ye-X-ray.
Ibhodi lekhanda elihlangene kabili, ibhodi lemilenze elilungisekayo ngokusebenzisa isiphethu segesi. Sebenzisa ama-casters athule omkhiqizo waseJalimane. Kukhona futhi nokusetha kabusha kwenkinobho eyodwa, ukubopha kwenkinobho eyodwa kanye nemisebenzi yokulwa nokubopha kuyinketho.
Leli tafula lokusebenza likagesi elisebenza ngezindlela eziningi lifanelekela ukuhlinzwa okuhlukahlukene, njengokuhlinzwa kwesisu, ukubelethisa, i-gynecology, i-ENT, i-urology, i-anorectal kanye ne-orthopedics, njll.
1.Ipuleti lekhanda elihlangene kabili
Ipuleti lekhanda elihlangene kabili laleli tafula lokusebenza likagesi lingalungisa ngokukhululekile ukuphakama kwebhodi lekhanda, okuvumela isiguli ukuba sibe ne-engeli yekhanda ekhululekile lapho senza imisebenzi ezindaweni ezahlukene.
2. Ipuleti Lomlenze lingaba Ukulawula Ugesi noma Ukulawula Intwasahlobo Yegesi
Ipuleti lomlenze lingalawulwa ngesiphethu segesi noma lingathuthukiswa libe yisilawuli sikagesi.
3. Uhlelo Lokulawula Oluphindwe Kabili Ongalukhetha
Isilawuli sesandla kanye nezilawuli zephaneli ozikhethela zona zinikeza isivikelo esiphindwe kabili sokuhlinzwa.
4.Ama-Big Casters
Ama-caster e-TENTE aseJalimane angenisiwe, awagugi futhi awathuli.
5. Ibhethri Elishajwayo Elakhelwe Ngaphakathi
Ithebula lokusebenza likagesi le-TDY-2 lifakwe ibhethri elikwazi ukushajwa kabusha elisebenza kahle kakhulu, elingahlangabezana nezidingo zemisebenzi engu-50. Ngesikhathi esifanayo, linomthombo wamandla we-AC ohlinzeka ngamandla kagesi ukuqinisekisa ukuphepha okuphezulu.
6.Ukukhetha Okuningi Ongakukhetha
Ukusetha kabusha okukhethwa kukho kwenkinobho eyodwa, ukujiya okuhle kanye nomsebenzi wokujiya obuyela emuva.
Pama-aramu:
| ImodeliInto | Ithebula Lokusebenza Likagesi Elihambayo le-TDY -2 |
| Ubude nobubanzi | 2100mm*550mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 1000mm/ 700mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 45° 90° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 90°/ 17° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 15°/ 15° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | ≥110mm |
| Ukushelela Okuvundlile | 345mm |
| Ukuzivumelanisa nezimo/Ukuzivumelanisa nezimo | Ukusebenza Okuhlanganisiwe |
| Ibhodi le-X-ray | Ongakukhetha |
| Iphaneli yokulawula | Okujwayelekile |
| Uhlelo lwe-electro-motor | Jiecang |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
Izesekeli Ezijwayelekile
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esisodwa |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukusekelwa Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Ukusekelwa Kwemilenze | Ipheya eli-1 |
| 6 | Ukusekelwa Kwezinyawo | Ipheya eli-1 |
| 6 | Isibambo Sebhuloho Lezinso | Isiqephu esisodwa |
| 7 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |
| 8 | I-Clamp Yokulungisa | Izingcezu ezingu-8 |
| 9 | I-Clam Yokulungisa Ende | Ipheya eli-1 |
| 10 | Isilawuli kude Sesandla | Isiqephu esisodwa |
| 11 | Umugqa Kagesi | Isiqephu esisodwa |