Ithebula lokusebenza likagesi le-TDY-1 lisebenzisa uhlelo lokusebenza lwe-electric push rod motor ukuqinisekisa ukuthi lingaqedela ukulungiswa okuhlukahlukene kokuma ngesikhathi sokusebenza, okuhlanganisa ukuphakamisa itafula, ukuthambekela phambili nangemuva, ukuthambekela kwesobunxele nakwesokudla, ukugoqa ipuleti langemuva nokuhumusha.
Leli tafula lokusebenza likagesi elisebenza ngezindlela eziningi lifanelekela ukuhlinzwa okuhlukahlukene, njengokuhlinzwa kwesisu, ukubelethisa, i-gynecology, i-ENT, i-urology, i-anorectal kanye ne-orthopedics, njll.
1. Itholakala ku-X-ray Scanning
Itafula le-PFCC lingasetshenziswa ekuskeni kwe-X-ray ngesikhathi sokusebenza. Itafula lokusebenza likagesi le-TDY-1 lingahunyushwa libe ngaphezu kuka-300mm, linikeze indawo enhle yokubuka ingalo ye-C ngesikhathi sokuhlinzwa, futhi lingasetshenziswa namabhokisi efilimu ye-X-ray.
2. Uhlelo Lokulawula Oluphindwe Kabili Olungakhethwa
Isilawuli sesandla kanye nezilawuli zephaneli ozikhethela zona zinikeza isivikelo esiphindwe kabili sokuhlinzwa.
3. Ibhethri Elishajwayo Elakhelwe Ngaphakathi
Ithebula lokusebenza likagesi le-TDY-1 lifakwe ibhethri elishajekayo elisebenza kahle kakhulu, elingahlangabezana nezidingo zemisebenzi engu-50. Ngesikhathi esifanayo, linomthombo wamandla we-AC ohlinzeka ngamandla kagesi ukuqinisekisa ukuphepha okuphezulu.
4. Ibhuloho Lezinso Elakhelwe Ngaphakathi
Ibhuloho le-lumbar elakhelwe ngaphakathi, elilungele odokotela ukwenza ukuhlinzwa kwenyongo nezinso
Amapharamitha
| Into Yemodeli | Ithebula Lokusebenza Likagesi le-TDY-1 |
| Ubude nobubanzi | 2070mm*550mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 1000mm/ 700mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 45°/ 90° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 75°/ 20° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 15°/ 15° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | ≥110mm |
| Ukushelela Okuvundlile | 300mm |
| Ukuzivumelanisa nezimo/Ukuzivumelanisa nezimo | Ukusebenza Okuhlanganisiwe |
| Ibhodi le-X-ray | Ongakukhetha |
| Iphaneli yokulawula | Okujwayelekile |
| Uhlelo lwe-electro-motor | Jiecang |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
Izesekeli Ezijwayelekile
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esisodwa |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukusekelwa Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Ukusekelwa Kwemilenze | Ipheya eli-1 |
| 6 | Ukusekelwa Kwezinyawo | Ipheya eli-1 |
| 6 | Isibambo Sebhuloho Lezinso | Isiqephu esisodwa |
| 7 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |
| 8 | I-Clamp Yokulungisa | Izingcezu ezingu-8 |
| 9 | I-Clam Yokulungisa Ende | Ipheya eli-1 |
| 10 | Isilawuli kude Sesandla | Isiqephu esisodwa |
| 11 | Umugqa Kagesi | Isiqephu esisodwa |