Ithebula lokusebenza likagesi le-TDG-1 linamaqembu amahlanu ayinhloko ezenzo: ukuphakama kombhede okulungisekayo ngogesi, ukuthambekela phambili nangemuva, ukuthambekela kwesobunxele nakwesokudla, ukuphakama kwepuleti langemuva, kanye nebhuleki.
Ukubukeka okuhle, umzimba, isisekelo, ikholomu yokuphakamisa, kanye nezinsimbi eziseceleni zalokhu kusebenza kagesi konke kwenziwe ngensimbi engagqwali yekhwalithi ephezulu, enokuqeda okuphezulu, ukumelana nokugqwala kanye namandla aphezulu okusebenza.
Lungisa ngobuhlakani izindawo ezahlukene zetafula lokusebenza likagesi, ngokulawula kwenkinobho eyodwa. Isebenzisa i-LINAK kagesi eqhubayo, ethule, enembile futhi engabizi kakhulu ekulungiseni. Idizayini enkulu yamasondo, ithule futhi ilwa nokuzamazama komhlaba.
Leli tafula lokusebenza likagesi lifanelekela ukuhlinzwa okuhlukahlukene, njengokuhlinzwa kwesisu, ukubelethisa, i-gynecology, i-ENT, i-urology, i-anorexic kanye ne-orthopedics, njll.
1.Ai-ngularAukulungiswawithGas Sizinti
Kokubili ipuleti langemuva kanye nelezinyawo zetafula lokusebenza likagesi le-TDG-1 zifakwe izakhiwo zokusekela isilinda sentwasahlobo yegesi, ezenza ukulungiswa okuhlukahlukene kube lula, kuthule, futhi kungabi nokudlidliza, kuyilapho kuvikela ngempumelelo isakhiwo samalunga futhi kuvimbele isiguli ukuthi singawi.
2.I-LINAK Electric Linear Actuator
Ukusetshenziswa kwenduku yokucindezela kagesi kuqeda isidingo sabasebenzi bezokwelapha ukulawula ngesandla indawo yetafula lokusebenza. Kudingeka kuphela ukubamba isilawuli kude, kulula futhi konge abasebenzi. Uma kuqhathaniswa nokugcinwa kwetafula lokusebenza le-hydraulic ngemva kokuthengisa, itafula lokusebenza likagesi liphinde linciphise kakhulu izindleko zokugcinwa ngemva kokuthengisa. Ngesikhathi senqubo yokulungisa, induku yokucindezela kagesi ingabekwa ngokunembe kakhudlwana, futhi inqubo yokulungisa ithule kakhulu.
3. Isisekelo Sohlobo lwe-Y
Isisekelo sombhede sisebenzisa umklamo ofana no-Y, ongagcini nje ngokuhambisana nomklamo we-ergonomic, othuthukisa ukuzinza kwetafula lokusebenza likagesi, kodwa futhi ohlinzeka ngesikhala esikhulu semilenze sabasebenzi bezokwelapha, okuvumela abasebenzi bezokwelapha ukuthi basondele esigulini eduze kakhulu.
4. Izesekeli Ezihlukahlukene
Ifakwe imichilo yamahlombe, imichilo yesandla, imichilo yemilenze, kanye nemichilo yomzimba ukuqinisekisa ukuthi iziguli ezingaphansi kwe-anesthesia ejwayelekile ngeke ziwe ngesikhathi sokuhlinzwa. Amapuleti emilenze, izindawo zokuphumula ezingalweni, izisekeli zomzimba kanye nezisekeli zemilenze konke kufakwe amaphedi e-memory foam ukuqinisekisa induduzo yokuhlinzwa kanye nokugeleza okuvamile koketshezi lomzimba ngesikhathi sokuhlinzwa.
5. Lumklamo we-arger caster
Isisekelo setafula lokusebenza likagesi elenziwe ngomshini sakhiwe ngama-casters amakhulu (ububanzi)≥100mm), eguquguqukayo ukuyihambisa. Ama-caster ayaphakama uma ubhuleka, isisekelo sombhede sithintana ngokuqinileumhlabathi, futhi ukuzinza kuhle.
6. Ibhethri Elakhelwe ngaphakathi
Uma kwenzeka ugesi uphela, ibhethri eyakhelwe ngaphakathi ingasekela imisebenzi engu-50.
Pama-aramu
| ImodeliInto | Ithebula Lokusebenza Likagesi le-TDG-1 |
| Ubude nobubanzi | 2050mm*500mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 890mm/ 690mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 60°/ 60° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 90°/ 17° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 30°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | ≥110mm |
| Ukuzivumelanisa nezimo/Ukuzivumelanisa nezimo | Ukusebenza Okuhlanganisiwe |
| Iphaneli yokulawula | Ongakukhetha |
| Uhlelo lwe-electro-motor | I-Linak |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
SIzesekeli ze-Standard
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esisodwa |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukusekelwa Kwemilenze | Ipheya eli-1 |
| 5 | Isibambo Sebhuloho Lezinso | Isiqephu esisodwa |
| 6 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |
| 7 | Isilawuli kude Sesandla | Isiqephu esisodwa |
| 8 | Umugqa Kagesi | Isiqephu esisodwa |