Ithebula lokuhlolwa kwezifo zabesifazane likagesi le-FD-G-1 lisebenzisa izinto ezinamandla aphezulu futhi alikwazi ukugqwala, okuyinto ehambisana nokuhlanzwa nokubulawa kwamagciwane esibhedlela nsuku zonke.
Ukuphakama kobuso betafula lokuhlola, i-engeli yebhodi elingemuva kanye nebhodi lemilenze kungalungiswa ngeswishi yonyawo.
Izesekeli ziphelele, futhi kukhona izindawo zokuphumula emahlombe, izintambo zamahlombe, izintambo zesandla, izibambo, izindawo zokuphumula emilenzeni, kanye nezitsha zothuli ezinezihluzo njengokujwayelekile.
Isisekelo sethebula lokuhlolwa kwezifo zabesifazane sisebenzisa isakhiwo esinomumo ofana no-U, esihlinzeka ngesikhala sokunyakaza kwezinyawo nemilenze emsebenzini kadokotela wansuku zonke.
Lo mbhede wokusebenza wokuhlolwa kwezokwelapha kwabesifazane, awufanele nje kuphela ukuhlolwa kwabesifazane, kodwa futhi nokuhlolwa komchamo kwabesilisa
1.Umatrasi Ongenamthungo Ongenagwebu
Umatrasi wokubumba itafula lokuhlolwa kwezifo zabesifazane kagesi usebenzisa ubuchwepheshe bamuva bokwenza amagwebu angenamthungo, obuthuthukisa kakhulu induduzo yesiguli.
2.Izinto ezingamelani nokugqwala
Zonke izembozo zetafula lokuhlola izifo zabesifazane elenziwe ngezinto ezisezingeni eliphezulu, ezingamelani nokugqwala, okulula ukuzihlanza nokubulala amagciwane.
3. Ukushintsha Unyawo
Ifakwe iswishi yonyawo, lawula ngokuguquguquka ukunyakaza okuhlukahlukene kwetafula lokuhlolwa kokubeletha.
4.Izesekeli Ezihlukahlukene
Ngaphezu kokuphumula kwamahlombe okuvamile, izintambo zamahlombe, izibambo, izindawo zokuphumula kwemilenze, amaphedali emilenze, isitsha sikadoti, isibani sokuhlolwa kwabesifazane noma isihlalo sikadokotela nakho kuyatholakala ngokuzithandela.
Amapharamitha
| ImodeliInto | Ithebula Lokuhlolwa Kwezifo Zabesifazane Likagesi le-FD-G-1 |
| Ubude nobubanzi | 1800mm * 550mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 950mm / 680mm |
| I-Trendelenburg / I-Reverse Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 60°/10° |
| Uhlelo lwe-electro-motor | Jiecang |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi ongenamthungo |
| Izinto Eziyinhloko | I-ABS |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 150 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
Si-tandardIzesekeli
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 2 | Ipuleti Lomlenze | Isethi eyi-1 |
| 3 | Umatrasi | Isethi e-1 |
| 4 | Isibambo | Ipheya eli-1 |
| 5 | Ukushintsha Unyawo | Isethi eyi-1 |