1.Isikhundla Esiphansi Kakhulu
Ukuphakama okuncane kwetafula lokusebenza le-ophthalmology kungalungiswa kube ngu-500mm. Uhlelo lokushayela lwe-electromagnetic oludumile luzinzile, luthembekile futhi alunamsindo ngesikhathi sokusebenza. Luyisinqumo esingcono kakhulu sokuhlinzwa kwe-ophthalmology kanye ne-ENT.
2.Ipuleti Lekhanda Elisuswayo
Ipuleti lekhanda elisuswayo lilawulwa kalula ngegiya lomshini.
Umklamo ogobile phakathi komcamelo wekhanda uhlangabezana nezidingo ze-ergonomic.
3. Ubuso Obubanzi
Ububanzi bomphezulu bungafinyelela ku-550mm, okuvumela isiguli ukuthi silale phezu kwawo ngokukhululeka kakhudlwana
4. Ukushintsha Unyawo Okuguquguqukayo
I-engeli yepuleti yangemuva kanye nepuleti yomlenze ingalungiswa ngokusebenzisa inkinobho yokushintsha unyawo, okulula ukuthi udokotela alungise indawo yesiguli ibe yindawo efanele kakhulu ngesikhathi sokuhlinzwa kwe-ophthalmology.
5. Ibhuleki Elincane
Amabhuleki ephedali omshini ayashesha, alula, aphephile futhi athembekile.
6. Isihlalo sikaDokotela ongasikhetha
Isihlalo sikadokotela singalungisa izindawo zokubeka izingalo, izindawo zokubeka emuva kanye nokuphakama kwesihlalo.
Amapharamitha
| Into Yemodeli | Ithebula Lokusebenza Lamehlo Likagesi le-TDG-2 |
| Ubude nobubanzi | 2080mm * 550mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 700mm / 500mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 45°/ 90° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 45°/ 20° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu Naphansi) | 45°/ 20° |
| Ukushelela Okuvundlile | 300mm |
| Uhlelo lwe-electro-motor | Jiecang |
| I-voltage | 220V/110V |
| Imvamisa | 50Hz / 60Hz |
| Ukuhambisana Kwamandla | 1.0 KW |
| Ibhethri | Yebo |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
Izesekeli Ezijwayelekile
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Induku Yokufaka | Isethi eyi-1 |
| 2 | Ibhodi Yengalo | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ithreyi Yezinsimbi | Isethi eyi-1 |
| 4 | I-Clamp Yokulungisa | Isethi eyi-1 |
| 5 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |
| 6 | Ukushintsha Unyawo | Isethi eyi-1 |