Ithebula lokusebenza le-TY elisetshenziswa ngesandla lifanelekela ukuhlinzwa kwesifuba nesisu, i-ENT, i-obstetrics kanye ne-gynecology, i-urology kanye ne-orthopedics, njll.
Uhlaka, ikholomu kanye nesisekelo kuyinsimbi engagqwali, kulula ukuyihlanza futhi ayigqwali.
Ithebula lokusebenza lemishini liphakanyiswa futhi lehliswa ngepompo kawoyela we-pedal, elihamba kahle futhi liphephile futhi lithembekile. Zonke ezinye izinyathelo ziqhutshwa ngamagiya emishini.
Leli tafula lokusebenza le-hydraulic lidinga ukuthi ipuleti lomlenze ligoqwe phansi, lisuswe futhi lisuswe, futhi kulula ukulilungisa. Lisebenzisa isisekelo esinomumo we-T.
1.Umsebenzi Wokujikeleza
Ithebula lokusebenza elenziwa ngesandla lingajikeleziswa ngama-360°, odokotela bangalungisa i-engeli ngokwesimo sabo ngesikhathi sokuhlinzwa, okwandisa kakhulu isikhala sokuhlinza ngesikhathi sokuhlinzwa. (Ongakukhetha)
2.Shintsha Ngokushesha uye Esikhundleni Esiguquguqukayo
Ithebula lokusebenza lidinga amagremu angu-200°ukuvela (ukugoba) ebusweni betafula ngesikhathi esisodwa ngokusebenzisa isibambo, esingasetshenziswa ukufaka esikhundleni somsebenzi webhuloho le-lumbar.
3. Ithebula Lesendlalelo Esiphindwe Kabili
I-tabletop idinga i-tabletop ehlanganisiwe enezingqimba ezimbili, i-X-ray absorption coefficient ephansi kanye nomphumela wombono ocacile.
4. Izinto Zensimbi Engagqwali
Uhlaka, isisekelo, ikholomu yokuphakamisa, kanye nesakhiwo sokudlulisa esiyinhloko konke kwenziwe ngensimbi engagqwali engu-304, okulula ukuyihlanza nokuyihlikihla, imelana ne-asidi kanye nokugqwala, okuqinisekisa ukuthi ayisoze yagqwala.
5. Ukulungiswa kwe-Hydraulic kanye ne-Manual
Ukuphakamisa nokwehlisa itafula lokusebenza le-hydraulic kusebenzisa uhlobo lwephampu kawoyela we-pedal, oluhamba kahle futhi oluphephile noluthembekile. Zonke ezinye izinyathelo ziqhutshwa yikhanda lokudlulisa igiya lomshini.
Pama-aramu
| Into Yemodeli | Ithebula Lokusebenza Lesandla le-TY |
| Ubude nobubanzi | 2020mm*500mm |
| Ukuphakama (Phezulu Naphansi) | 1010mm/ 760mm |
| Ipuleti Lekhanda (Phezulu Naphansi) | 45°/70° |
| Ipuleti Langemuva (Phezulu Naphansi) | 75°/ 15° |
| Ipuleti Lomlenze (Phezulu/Phansi/ Ngaphandle) | 15°/ 90°/ 90° |
| I-Trendelenburg/I-Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Ukuthambekela Okuseceleni (Kwesobunxele Nakwesokudla) | 20°/ 20° |
| Ukuphakama kwebhuloho lezinso | ≥110mm |
| Umatrasi | Umatrasi Wenkumbulo |
| Izinto Eziyinhloko | 304 Insimbi Engagqwali |
| Umthamo Omkhulu Womthwalo | 200 kg |
| Iwaranti | Unyaka ongu-1 |
SIzesekeli ze-Standard
| Cha. | Igama | Ubuningi |
| 1 | Isikrini Sokubulala Izinzwa | Isiqephu esingu-1 |
| 2 | Ukusekelwa Komzimba | Ipheya eli-1 |
| 3 | Ukusekelwa Kwengalo | Ipheya eli-1 |
| 4 | Ukuphumula Kwamahlombe | Ipheya eli-1 |
| 5 | Induku Yokubambelela Edolweni | Ipheya eli-1 |
| 6 | I-Clamp Yokulungisa | Isethi eyi-1 |
| 7 | Umatrasi | Isethi eyi-1 |